Awayzon
İletişim

Misafir Koruma Sigortası ve
%100 Para İadesi
give back money

give back money

Awayzon.com güvenli ödeme altyapısı ile rezervasyonlarınızı gerçekleştirin, olası problemlerde %100 para iadesi garantisinden faydalanın. Tatil sektöründe ilanveren kusurlarına karşı %100 para iade garantisini Türkiye’de sadece Awayzon.com sunmaktadır.

Tatil sektöründe ilanveren kusurlarına karşı %100 para iade garantisini Türkiye’de sadece Awayzon.com sunmaktadır.

about us

İlanveren Kaynaklı Hizmet Kusurlarında %100 Para İadesi

Awayzon.com olarak global platformlarla rekabet edebilen teknolojik altyapımız, misafir memnuniyetini garantileyebilmek adına doğrudan çalıştığımız 500’ün üzerindeki iş ortağımız (villa kiralama acenteleri) ve rezervasyon öncesi veya sonrası kesintisiz destek veren tatil danışmanlarımız ile 2018 yılından bu yana on binlerce misafirimizin güvenle ev, villa ve tekne kiralamalarına aracılık etmeyi ve 2020 yılında Türkiye’nin en çok büyüyen Turizm şirketlerinden biri olabilmeyi başardık. Güvenli ve konforlu tatilin adresi Awayzon.com ile siz de hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin, tatilinizi ev konforunda yaşayın!


İlanveren Kaynaklı Hizmet Kusurlarında %100 Para İadesi
Tatil için rezerve ettiğiniz ev veya teknenin bölgesine ulaştığınızda, ilan sahibine rezervasyon başlangıç saatinden itibaren 6 saat içerisinde ulaşamamanız veya size sunulan ev veya teknenin rezerve ettiğiniz ilanla farklı olması durumunda geçerlidir (mobilya ve dekorasyon değişiklikleri kapsam dışıdır) ve ödediğiniz tüm tutar size iade edilir. Awayzon.com olarak mağduriyetinizi gidermek adına yaptığımız %100 para iadesinin yanı sıra tatil keyfinizi devam ettirebilmenizi sağlamak adına da size en yakın bölgedeki takvimi uygun evleri önerip indirimli bir şekilde bu evlerden faydalanmanız için müşteri destek ekibimiz sizlere yardımcı olur.

about us

Kapıda Ödeme Sistemi

Türkiye’de sadece Awayzon.com tarafından ilan verenlere sunulan “Parçalı Tahsilat” teknolojisi sayesinde ilanverenlerin Kapıda Ödeme’li olarak seçtiği ilanlarda toplam rezervasyon tutarının %40’ını kredi kartınızla platformumuz üzerinden ödeyip kalan %60’lık tutarı ilan verenin belirlediği şekilde doğrudan kendisine ödeyebilirsiniz.


İlan sahipleri kalan %60’lık tutarları nasıl talep ettiklerini ilan detay sayfasında belirtmektedirler. Eğer sormak istediğiniz bir soru olursa dilediğiniz zaman 0850 241 09 31 numaralı Awayzon destek biriminden konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

about us

Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı

Ev Kiralarken tıpkı otel rezervasyonu yaparken olduğu gibi kredi kartına taksit imkanlarından faydalabilirsiniz!


Awayzon.com aracılığıyla yaptığınız rezervasyonları Bonus, Maximum, World, Card Finans, Axess ve Paraf kredi kartları ile yapmanız durumunda 12 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.


Vade durumunda bankaların uyguladığı ve güncel faiz oranları geçerli olacaktır. Awayzon.com hiçbir şekilde vadelendirme işlemlerinde uygulanan ek farklardan bir komisyon geliri elde etmez.

advertise-village

Ev & Villa

advertise-boat

Tekne

Hemen ilan verin, anında kazanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ İLAN VERİN