Listing No
#16779

Description


Villa
4 Sleeps (max)
Min 5 Night
2 Beds

Availability

Occupied days Available Days

Amenities


Restoran
3 km
Market
500 m
Deniz/Plaj
1 m

Private Pool
Satellite Broadcast
Air conditioning
Honeymoon
Close to sea
With a sea view
Garden
Washing machine
Dishwasher
Oven
Iron & Ironing Board
Kettle
Hair dryer
Barbecue / Grill
Internet
Sunbed
Microwave oven
A refrigerator
TV
Garden Table
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Distance to Sea: 1m
Number of Rooms: 2
Number of Bathrooms: 1

Rules


Not Infant Friendly (0-2)
Not Kid Friendly (2-12)
Not pet Friendly
Events not allowed
No Smoking

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Rule Type: Strict
Damage Deposit: 504.62

If the booking is cancelled by host, the guest will get a full refund. If the booking is cancelled by guest 60 or more days prior to check-in time, 60% of the amount will be refunded and 40% will be decucted. If the booking is made with pay on arrival option, where 40% of the total amount is charged, no refund will be made to the guest. If the booking is cancelled by the guest in less than 60 days prior to check-in time, no refund will be made. If the guest needs to make a change to a confirmed booking, awayzon.com will update the booking as long as change request is approved by the host. If the request is not approved by the host, the guest can prrocess with according to cancellation policy. awayzon.com reserves the right to cancel any booking and refund the guest to prevent any unforeseen circumstances and protect customer and host satisfaction.

Host


Volkan
Host: Volkan
Membership Created At: 12.06.2018
City: Muğla
Always communicate through awayzon.com. To protect your payment don't transfer money on any other platform and always communicate through awayzon.com contact us at 0850 241 08 51 for more information.
Always communicate through awayzon.com. To protect your payment don't transfer money on any other platform and always communicate through awayzon.com contact us at 0850 241 08 51 for more information.

Location


4 Guest Comment
5/5


Denizin içinde gibi
5/5
Kenan O.

Hem herkesten uzak hem de merkezde harika bir ev. Manzaraya doyamadık. Salondan baktığınız da denizin içinde gibisiniz. Özel havuzunun da olması denize girmek istemeyenler için tercih sebebi olabilir. Ev çok bakımlı temiz ve ev sahipleri çok ilgililer. Bu inanılmaz evde harika bir tatil geçirdik her şey için çok teşekkürler.


İnanılmaz bir ev
5/5
Haydar K.

Ev gerçekten denize sıfır. İnanılmaz huzur veren bir ev. Çok rustik ve keyifli. Bahçesi geniş ve bakımlı. Hem havuzun olması hem de denize bu kadar yakın olmak gerçekten insanı çok rahatlatıyor. Son derece lüks ve ilginin yüksek olduğu bir ev


Her şey mükemmel
5/5
Ezgi K.

Güzel bir yerdi. Tam olarak neye ihtiyacımız varsa evde hazırdıı. Küçük bir aile için mükemmel bir tatil oldu. Biz havuzda çok keyif aldık. Bahçe kafa dinlemek ve denizi seyretmek için en sevdiğim nokta oldu. Her şey mükemmeldi. Önümüzdeki yaz geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Teşekkürler Volkan!


Wonderful
5/5
Lesley E.

A wonderful villa with a magnificent view villa, quiet place, great host. Hope to see you again. Thanks!!!


Similar Listings